Учитель – це не професія, вчитель – це ціле життя

В народі кажуть, що письменник живе у своїх творах, скульптор – у створених ним шедеврах, а вчитель –  у думках і справах своїх учнів. Тому кожна людина з почуттям великої вдячності згадує  школу і рідних вчителів  усе своє життя, адже у кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, таке, що залишиться на все життя.

Дорогі вчителі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – з Днем вчителя!

Ви – світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання – запорука успішного виховання наших дітей. Вірю, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею. Бажаю зберігати оптимізм і надію, мати здоров’я і терпіння,  достаток і щастя!

З повагою ваш директор, Олексій Олексійович Ільїн.

А зараз найщіріші привітання від учнів школи

7 thoughts on “Учитель – це не професія, вчитель – це ціле життя

  1. Шановний Олексій Олексійович!Щиро вітаємо вас від усього 11-Б класу з вашим професійним святом!Бажаємо тільки гарного настрою,вдачі,здоров’я,терпіння та слухняних учнів)))

  2. Дорогая Ольга Витальевна!Поздравляем вас с днем учителя!Желаем вам оставаться такой же хорошей,доброй,позитивной,честной)

  3. Уважаемый Иван Иванович поздравляем Вас с днём учителя желаем всего самого лучшего, и что бы все Ваши все мечты исполнились! Спасибо что Вы у нас есть! <3

  4. Дорогая Виктория Анатольевна поздравляем Вас с Днем учителя! Спасибо Вам за то-что вы наш учитель! Удачи Вам и счастья!

  5. Уважаемая Джульетта Борисовна!От всей души поздравляю Вас С Днём Учителя и хочу пожелать: терпения,здоровья,уважения и оставаться таким же лучиком солнышка нашей школы!

  6. Шановна Ольга Віталіївна! вытаю вас з днем вчителя! Бажаю вам дуже добрих моментів у житті і добрих учнів, що будуть вітати вас ще більше і більше!!!

  7. Поздравляю Юлию Анатольевну Животовскую с днем учителя! Счастья и здоровья и пусть ваши мечты будут реальностью!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *