НОВИНИ ОСВІТИ


Третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування»
📢 В Дніпрі за участі Першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля проходить третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування».

Захід відбувається в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування».

У форумі беруть участь:

☑ Олена Зеленська, Перша леді України;
☑ Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України;
☑ Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я;
☑ Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти і науки;
☑ Ірина Новікова, заступниця Міністра економіки;
☑ Іван Лукеря, заступник Міністра розвитку громад та територій;
☑ Владислава Магалецька, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів;
☑ Ольга Піщанська, Голова Антимонопольного комітету України;
☑ Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро»;
☑ Євген Клопотенко, засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування (Cult Food)».

Під час заходу відбудуться виступи спікерів та дискусії, зокрема – щодо впровадження та контролю дотримання нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо.

Дискусійні панелі буде присвячено таким темам:

👉 безпечність та якість як основа реформи системи шкільного харчування;
👉 публічні закупівлі: якісний і проєктний підхід.

Також передбачено дискусію зі спікерами у форматі запитань-відповідей.

В межах форуму заплановано проведення практичної панелі – демонстрації можливостей сучасного технологічного процесу від команди ГО «Національна асоціація громадського харчування». За 45 хвилин кухарі приготують обід в асортименті з шести страв для 700 людей – учасників форуму, а голова правління Асоціації Орест Степаняк презентує «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування.

Учасниками форуму стали представники шести областей – Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Запорізької, Луганської, Донецької: голови/заступники ОДА, директори департаментів (управлінь) освіти і науки, директори департаментів економічного розвитку, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби, керівники територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей тощо.

Форум відбувається з дотриманням усіх карантинних норм для «жовтої» зони епідемічної небезпеки відповідно до змін до постанови Кабінету Міністрів № 1236, які набули чинності з 20 вересня, та рекомендацій Головного санітарного лікаря.

Локація: м. Дніпро, Пр. О. Поля, 1.

Час: 10:00 – 17:30.

Підхід до преси відбудеться о 12:30.

Трансляція форуму: YouTube-канал та Facebook-сторінка МОН https://bit.ly/3uSG1Hs.

Довідково.

Регіональний форум «Реформа шкільного харчування» відбудеться в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі. Захід організовує МОН та Дніпропетровська ОДА спільно з МОЗ, Міністерством економіки та Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і ГО «Національна асоціація громадського харчування» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

Це вже третій подібний регіональний форум. Перший https://bit.ly/37ExltD відбувся 13 серпня у м. Буча, другий – 9 вересня в Одесі https://bit.ly/3BTlkO2. До кінця листопада 2021 року МОН планує провести ще два подібні форуми у різних областях України.

#ЗагальнаСередняОсвіта #Харчування
Prev 1 of 331 Next
Prev 1 of 331 Next
 • Інформаційно-методичний збірник
  by Матушевська Олена Василівна on 15.04.2021 at 08:12

  Інформуємо про випуск спеціалізованого педагогічного видання департаменту освіти і науки У першому розділі «Організація освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання» представлено публікації з питань управління освітнім процесом в умовах дистанційного навчання, правового регулювання трудових відносин в умовах дистанційного навчання. У другому розділі «Наукове і методичне забезпечення інклюзивної освіти» уміщено матеріали щодо організації освітнього

 • Відео рубрики «Пані вчителька» на ютуб-каналі Катерини Лепської
  by Матушевська Олена Василівна on 13.04.2021 at 19:43

  Розміщуємо перелік відео рубрики «Пані вчителька» на ютуб-каналі Катерини Лепської. Матеріали підготувала Олена Матушевська, методист відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», учитель української мови і літератури Городище-Пустоварівського ЗЗСО-ЗДО Володарської селищної ради. «Привіт, привіт, шановне панство! Вас вітає пані вчителька!» – такими словами розпочинаються відео на ютуб-каналі Катерини Лепської. Пропоную ознайомитися з переліком освітніх відео з української мови і літератури. Завантажити [162.00 B]

 • Організація освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання на період карантину
 • Інформаційно-методичний збірник
  by Матушевська Олена Василівна on 02.04.2021 at 16:16

  Інформуємо про випуск спеціалізованого педагогічного видання департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» “Інформаційно-методичний збірник” № 1-2 (243-244)/2021. Матеріали випуску збірника структуровано за двома розділами: «Організація роботи закладу освіти в умовах дистанційного навчання», «Професійний розвиток педагогічних працівників». У першому розділі «Організація

 • Робота з дітьми зі складними комплексними порушеннями розвитку в умовах дистанційного навчання
  by Матушевська Олена Василівна on 01.04.2021 at 19:40

  Розміщуємо методичні рекомендації щодо роботи з дітьми зі складними комплексними порушеннями розвитку в умовах дистанційного навчання. Матеріали підготували: Тамара Луценко, завідувачка центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»; Галина Слободяник, Олена Дерій, методистки центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». Завантажити [162.00 B]

Новини osvita.ua Новини osvita.ua

  Feed has no items.

Osvitoria Osvitoria