РЕЖИМ РОБОТИ ШКОЛИ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор       О.О.Ільїн

Протокол педради від 27.08.2020 №8

СТРУКТУРА 2020-2021 н.р.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2020-2021 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – День знань – і закінчується не пізніше 1 липня. 

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: 

  • І семестр – з 02 вересня по 24 грудня  2020 р.;                                                                                                                                                    
  • ІІ семестр – з 11 січня по 27 травня 2020 р..
  • Свято Останнього дзвоника – 28 травня 2020р.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули: 

  • осінні з 26 жовтня  по 30 жовтня 2020 р.;
  • зимові з 28 грудня  по 08 січня 2021 р.;
  • весняні з 29  березня по 02 квітня 2021 р.

Навчальні екскурсії у 1 – 4-х класах, навчальні екскурсії 5-11 кл. проводяться згідно програмовим вимогам з окремих предметів.

У випускних класах проводиться державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти  у періоди:

  • 4-х класах (з 12.05.2021   по  19.05.2021);
  • 9-х класах (з 01.06.2021  по  11.06.2021);
  • 11-х класах (з 19.05.2021 по  17.06.2021).

Вручення документів про освіту проводиться  для випускників 9-х класів у період  до 15.06.2021, 11-х класів  до 30.06.2021.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор       О.О.Ільїн

Протокол педради від 27.08.2020 №8

 

Режим роботи закладу на 2020-2021 н.р.

Тижневе навантаження учнів 1-х класів – 20 годин.

Розклад дзвоників 1-х класів:

         Понеділок , вівторок, середа, четвер, п’ятниця

    8.00 – 8.05  – ранкова зарядка

           1 урок – 8.05 – 8.40 

           2 урок – 9.00 – 9.35

           3 урок – 10.00– 10.35

           4 урок – 11.00 – 11.35

           5 урок – 12.00 – 12.35                                                                                  

    Тижневе навантаження :

2 класи – 22 години; 3 класи – 23 години; 4 класи – 23 години.

     Розклад дзвоників 2-4 класи:

              Понеділок , вівторок, середа, четвер, п’ятниця

     8.00 –8.05  – ранкова зарядка                         

           1 урок – 8.05 – 8.45 

           2 урок – 9.00 – 9.40

           3 урок – 10.00– 10.40

           4 урок – 11.00 – 11.40

           5 урок – 12.00 – 12.40

           6 урок – 12.55 – 13.35     

      Розклад дзвоників 5-11 класи

     Понеділок , вівторок, середа, четвер, п’ятниця

   8.00 –8.05  – ранкова зарядка

           1 урок – 8.05 – 8.50 

           2 урок – 9.00 – 9.45

           3 урок – 10.00– 10.45

           4 урок – 11.00 – 11.45

           5 урок – 12.00 – 12.45

           6 урок – 12.55 – 13.40

           7 урок – 13.50 – 14.35

           8 урок – 14.45 – 15.30

5 класи навантаження – 28 годин        8 класи навантаження – 33 години

6 класи навантаження – 31 година        9 класи навантаження – 33 години 

7 класи навантаження – 32 години     10 класи навантаження – 33 години

                                                               11 класи навантаження – 33 години

Щодня після уроків – виховні заходи (лінійка,інформування/ класна година) за окремим графіком.                                         

Факультативні, індивідуальні та групові заняття проводяться після основних занять з обов’язковою перервою за окремим розкладом.

 

Для учнів 1–4-х класів створено  3  ГПД . Робота  групи продовженого дня організована відповідно до чинного Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу (постанова Кабінету Міністрів України від 05.10.2009 року № 1121 зі змінами).

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор       О.О.Ільїн

Протокол педради від 27.08.2020 №8

РЕЖИМ ХАРЧУВАННЯ МЗОШ № 19 на 2020-2021 н.р.

 

Режим харчування (основна будівля)

Клас Час Кількість учнів Відповідальний
1-А 8.35-8.50 32 Лисиця О.Л.
1-Б 8.35-8.50 31 Авдєєнко А.О.
2-А 9.30-9.45 30 Познякова О.А.
2-Б 9.30-9.45 28 Перфільєва О.Е.
3-А 9.30-9.45 28 Гомелько І.В.
3-Б 10.30-10.45 28 Ковальська В.В.
3-В 10.30-10.45 28 Александрова І.П.
4-А 10.30-10.45 32 Черноусова Н.В.

 

Режим харчування (філія)

Клас Час Кількість учнів Відповідальний
1-В 8.40-8.55 31 Слюсаренко Л.Д.
1-Г 8.40-8.55 31 Тарасова Ю.М.
1-Д 8.55-9.10 32 Калагурко Л.В.
2-В 9.40-9.55 26 Жилка А.Р.
2-Г 9.40-9.55 29 Грищенко А.А.
2-Д 9.55-10.10 30 Отич Ю.А.
3-Г 9.55-10.10 24 Велика Г.Й.
3-Д 9.55-10.10 24 Белова Н.Я.
3-Е 10.40-10.55 28 Цимбалова В.А.
4-Б 10.40-10.55 32 Лайс О.В.
4-В 10.55-11.10 30 Томіна В.А.
4-Г 10.55-11.10 32 Сіденко С.В.

 

Режим харчування (ГПД)

Клас Час Кількість учнів Відповідальний
1 13.00-13.30 30 Красиворон О.І.
2 14.00-14.30 30 Легка О.А.
1,2 13.30-14.00 30 Кравченко  І.О.

 

Постачання готових страв від базового харчоблоку до філії школи здійснюється о 8:00 годині.

Режим харчування учнів 5- 11 класів

Клас Час
5 8.50-9.00
6-7 9.45 – 10.00
8-9 10.45 -11.00
10-11 11.45-12.00
Учні пільгових категорій 12.45-13.00